תחנת אוטובוס

תחנת אוטובוס

תחנות אוטובוס הן לא רק מקומות שמחכים בהן לתחבורה ציבורית אלא גם זירת פרסום אטרקטיבית. עסק שמפגין נוכחות נכונה בתחנות שנבחרו באופן מושכל ייהנה מחשיפה משמעותית ומגידול בהיקף הפעילות שלו. טקסימדיה מציעה שירות שבנוי בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. אנשי המקצוע המנוסים שלנו אמונים על גיבוש אסטרטגיה אופטימלית בדרך למימוש המטרות שנקבעו, בחירה מדויקת של התחנות ספציפיות שבהן יוצבו הפרסומות, חידוד של המסרים שמועברים לקהל היעד, עיצוב של שלטי הפרסומת, הדפסה מקצועית, הצבה בנקודות שנבחרו וגם תחזוקה שוטפת לאורך כל הקמפיין.

לוקיישנים אופטימליים בהתאם למטרות הפרסום

הבסיס לקמפיין אפקטיבי הוא המיקומים של תחנות האוטובוס. מודעה שמופיעות בתחנה בתוך העיר נצפית הן על-ידי בני האדם שממתינים לאוטובוסים לאורך כל היום (ולעתים "מבלים" במקום זמן רב כך שגם החשיפה ממושכת), הן על-ידי העוברים ושבים והן על-ידי נהגים שחולפים בכביש ליד התחנה. חלק גדול מכל סוגי התנועה נשען על הרגלים קבועים, כך שהמודעה שלכם מוצגת לבני אדם רבים שוב ושוב, דבר שמעצים את האימפקט הפרסומי. עוד כדאי לזכור שהשילוט כולל גופי תאורה מובנים כך שהנראות אופטימלית גם בשעות החשיכה.

גם תחנות האוטובוס שממוקמות בצירים הבין-עירוניים עשויות להוות לוקיישן אופטימלי לקמפיין, ובכל מקרה אנחנו בטקסימדיה מכירים היטב ולעומק את כל המיקומים ויודעים איך ליצור התאמה מדויקת בין תחנות אוטובוס לבין קהל היעד של כל מסע פרסום.

איך להבטיח מקסימום תועלת מכל שלט?

על-מנת למצות את הפוטנציאל של כל תחנת אוטובוס שבה יש לעסק שלכם נוכחות, הצוות המיומן שמלווה מסעות פרסום חוצות מזה שנים רבות מאוד יעזור לכם – אם תרצו בכך כמובן – ליצור את המודעה המשכנעת ביותר, בהתאם ללוקיישן ולמטרות הקמפיין. אפשרות נוספת היא חידוד מסרים שיווקיים קיימים והשבחה של עיצוב מוכן תוך התאמתו למקום שבו יוצב השלט (כולל התייחסות למיקום ביחס לתחנה – בתוכה או מחוצה לה).

כמו כן כחלק בלתי נפרד מהשירות המוקפד טקסימדיה מוודאת שכל מודעה זוכה לנראוּת מיטבית כל עוד היא מוצגת בתחנת האוטובוס – כך שאתם תיהנו מיחס עלות תועלת משתלם במיוחד ומקמפיין שיניב רווחים גבוהים.

סגירת תפריט
צרו קשר