רכש מדיה

רכש מדיה

יצירת מסע פרסום אפקטיבי באמת מחייבת פריסה מדויקת של השלטים על גבי בילבורדים, מכווני תנועה ומפה, עמודורים, תחנות אוטובוס, קירות מוארים ולוקיישנים נוספים שמשמשים להעברת מסרים מכל הסוגים. מחלקת רכש המדיה של טקסימדיה מאפשרת לכם להגיע לכל נקודה שבה קהל היעד שלכם ייחשף לעסק, למוצרים ולשירותים שתרצו לקדם – ובמחיר משתלם במיוחד.

ניצול מיטבי של מסגרת התקציב

אנשי המקצוע של טקסימדיה עובדים בחברה שנים רבות ואמונים על פריסת השילוט בהתאם לכל מסגרת תקציב שנקבעה לקמפיין.

הגורם העיקרי לכך שאנחנו יכולים לרכוש מדיה רלוונטית בעלות אטרקטיבית הוא הגודל של טקסימדיה. בזכות היותנו אחת החברות המובילות בתחום שילוט החוצות, יש לנו כוח קנייה משמעותי שמתורגם לחיסכון של ממש עבורכם. ההסכמים ארוכי הטווח שלנו עם רשויות רבות תורמים אף הם להפחתת העלויות מבחינתכם וכך גם הניסיון הרב שלנו ובזכותו היכולת לזהות את המיקומים שיניבו את יחס העלות-תועלת הטוב ביותר לכל לקוח.

אסטרטגיה אופטימלית

בחירת הלוקיישנים לשלטים של הקמפיינים השיווקיים השונים מבוססת על תכנון מוקפד ואפיון מדויק של קהל היעד. הוותק והבקיאות בתחום מאפשרים לנו להבטיח לכם מקסימום חשיפה של המותג/מוצר/שירות לעיניים הנכונות – ולקיים את ההבטחה במלואה.  

במסגרת התכנון האסטרטגי באים לידי ביטוי גם הקשרים המצוינים שלנו עם זכיינים בכל רחבי הארץ וההיכרות עם המיקומים האסטרטגיים ביותר לשילוט חוצות – והרווח שלכם הוא רכש מדיה אפקטיבי בדרך לקמפיין שמניב תוצאות מעל לכל הציפיות.

סגירת תפריט
צרו קשר