פרסום חוצות

פרסום חוצות

פרסום במרחב הציבורי מאפשר לכל בעל עסק – גדול, בינוני וגם קטן – להגיע לקהל רחב ובה בעת גם מפולח היטב. הממדים המשמעותיים של כל פרסום חוצות הופכים אותו לזכיר ולמרשים, כך שגם המיתוג של העסק משתדרג במידה ניכרת, ובמיוחד כשמוציאים לפועל קמפיין מתוכנן היטב בעזרתה של טקסימדיה, החברה המובילה בארץ בתחום.

מה כולל פרסום חוצות?

פרסום חוצות כולל פריסה רחבה של שלטי פרסומת אפקטיביים במגוון רחב של אמצעים: בילבורדים, מכוונים, עמודורים, תחנות אוטובוס ונון סטופים. הבחירה באיזה מן האפיקים הנ"ל לפרסם כל שלט מחייבת ניסיון רב ובעלות על כל האמצעים הנ"ל במיקומים אסטרטגיים במיוחד – וזהו בדיוק הערך המוסף שמציעה טקסימדיה ללקוחותיה.

בנוסף, אם תזדקקו לייעוץ מקצועי בנוגע לעיצוב המודעות וחידוד המסרים שמופיעים בהן, נעמיד לרשותכם את הידע המעמיק שהצטבר בחברה בעשרות שנות פעילות עם לקוחות רבים מכל ענפי המשק. כמו כן כולל השירות גם הדפסה איכותית של השילוט ותחזוקה מוקפדת לאורך כל תקופת הקמפיין.

היתרונות של פרסום החוצות

לפרסום חוצות 4 יתרונות עיקריים:

א. חשיפה רבה – גם לנוסעים במכוניות, גם להולכי רגל וגם למי שגר או עובד בסביבת השלט.

ב. חשיפה לפרקי זמן ממושכים ובהתאם מקסימום זכירות – שילוט בתחנת אוטובוס למשל מוצג בפני נוסעים שמגיעים אליה מדי יום, בילבורד מוצג בפני נוסעים שתקועים בפקקים למשך זמן רב, וכך גם עמודורים ומכוונים.

ג. בלעדיות כמעט מלאה על תשומת הלב של קהל היעד – המיקומים של השלטים מושכים אליהם תשומת לב רבה גם בזכות העובדה שיש מעט גירויים אחרים יחסית סביבם.

ד. חיזוק המותג – שילוט חוצות מתאפיין כאמור בממדים מרשימים ובאופן טבעי המותג נתפש כחזק – יתרון משמעותי לעסקים קטנים.

איך להבטיח יחס עלות תועלת משתלם במיוחד?

על-מנת למצות באופן מושלם את כל היתרונות הנ"ל חשוב מאוד לבחור באופן מושכל את המיקומים של השלטים, וכן לוודא שהמסרים המוצגים במודעה חדים, ברורים ומייצרים אימפקט מידי. אנשי המקצוע של טקסימדיה עובדים בתחום מזה שנים רבות, ולכן אנחנו יכולים להבטיח לכם גם פריסה מיטבית וגם עיצוב שובה לב ואפקטיבי.

השירותים שלנו

עמודור

שילוט חוצות ייחודי המבטיח חשיפה אפקטיבית בזכות המיקום שלו ובזכות הצורה הבולטת שלו. לחברת טקסימדיה ניסיון רב בבחירת הלוקיישנים הטובים ביותר של עמודורים בהתאם למטרות הקמפיין ולקהל היעד שלו, ויכולות גבוהות גם בעיצוב השילוט כך שימשוך מקסימום תשומת לב רצויה באופן מידי.

בילבורד

שלט חוצות מואר או בשפה המקצועית בילבורד, מושך אליו תשומת לב רבה, מעביר ביעילות כל מסר שתרצו להעביר. לטקסימדיה ניסיון עשיר מאוד בפרסום על גבי שלטי חוצות וידע רחב היקף שיעזור לכם להפיק מקסימום תועלת מההשקעה החכמה.

תחנת אוטובוס

טקסימדיה מציעה שירות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. אנשי המקצוע המנוסים שלנו אמונים על גיבוש אסטרטגיה אופטימלית, בחירה מדויקת של תחנות ספציפיות שבהן יוצבו הפרסומות, חידוד של המסרים שמועברים לקהל היעד וגם תחזוקה שוטפת לאורך כל הקמפיין.

מכוון

פרסום חוצות אפקטיבי במיוחד בזכות הנוכחות המשמעותית באיי תנועה בצירים מרכזיים שבהם חולפים כלי רכב רבים לאורך כל שעות היממה. לטקסימדיה ניסיון והבנה מעמיקה של צרכי כל לקוח בדרך לפריסה מיטבית של השלטים בכל קמפיין.

מכוון מפה

שלט חוצות שממוקם בנקודה אסטרטגית – על המדרכה, בניצב לכביש, עם חשיפה גם להולכי הרגל וגם לנהגים. צד אחד שלו מצביע על הכיוון הנכון למקומות שונים ובצד השני מופיעה פרסומת. לטקסימדיה צוות מיומן מאוד ובעל ניסיון רב שמבטיח את מיצוי הפוטנציאל העצום שיש למכווני מפה.

נון סטופ

לוח פרסום שמולבש על עמוד תאורה עירוני ובזכות הלוקיישן נחשף לקהל רחב. הניסיון המגוון של טקסימדיה לאורך עשרות שנות פעילות בתחום פרסום החוצות מבטיח מיצוי מלא של הפוטנציאל של מוצר זה, ובנוסף תוכלו לקבל מאיתנו שירותים משלימים יקרי ערך בדרך לקמפיין מוצלח במיוחד.
סגירת תפריט
צרו קשר