עמודור

עמודור

עמודור הוא מוצר שילוט חוצות ייחודי שמבטיח חשיפה אפקטיבית הן בזכות המיקום שלו – מעל לשלטים שמציינים את השמות של הרחובות בנקודות מרכזיות ברחבי הערים – והן בזכות הצורה הבולטת שלו שאותה ניתן לבחור מבין מספר אפשרויות. עוד יתרון של עמודורים הוא היותם מוארים מבפנים באמצעות גוף תאורה מובנה, כך שהם בולטים לעין בכל שעות היממה. לחברת טקסימדיה ניסיון רב בבחירת הלוקיישנים הטובים ביותר של עמודורים בהתאם למטרות הקמפיין ולקהל היעד שלו, ויכולות גבוהות גם בעיצוב השילוט כך שימשוך מקסימום תשומת לב רצויה באופן מידי.

עמודור מכוונית

עמודור מכוונית הוא המוצר הבסיסי בקטגוריה זו והוכחה שעבור מסרים מסוימים גם פרסום סטנדרטי מניב תוצאות מרשימות. המפתח למיצוי מלוא הפוטנציאל של העמודורים הוא פריסה מדויקת של השלטים בנקודות שבהן עובר קהל היעד שלכם. במקרים רבים מדובר באנשים שחיים באותו אזור או עובדים בו, כך שהם נחשפים לעמוד המואר שמורכב על השלט שמציג את שם הרחוב באופן יומיומי ובהתאם האימפקט של הקמפיין מצטבר ומשמעותי במיוחד.

עמודור קוביה

בצמתים גדולים שמנקזים אליהם תנועה ממספר כיוונים, הן של כלי רכב והן של הולכי רגל, ניתן וכדאי למקם עמודור בצורת קוביה. בדרך זו המסרים שלכם ייחשפו באופן מושלם לכל מי שנמצא באזור, מכל צד של העמודור.

עמודור קוביה, כמו גם עמודור מכוונית, מאפשר גם לכוון את הלקוחות הפוטנציאליים אל בית העסק באמצעות חיצים. בכל מקרה תוכלו להיעזר בניסיון הרב של אנשי המקצוע של טקסימדיה גם לטובת עיצוב המודעה וחידוד המסרים שמופיעים עליה.

עמודור תלת מימד

אופציה נוספת של עמודורים היא חיתוך השלט לכדי צורה מיוחדת – למשל סמארטפון כשרוצים לפרסם מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים או גביע גלידה כדי להזכיר לעוברים ושבים שממש בסמוך שוכנת גלידריה מוצלחת.

באופן טבעי קמפיין שכולל גם עמודורים בתלת מימד מחייב עיצוב מוקפד במיוחד ותשומת לב מלאה לחיבור מושלם בין צורה לטקסט. לטקסימדיה ניסיון מגוון גם בקטגוריה ספציפית זו, הן במסגרת קמפיינים ארציים והן במסגרת מסעות פרסום מקומיים.

סגירת תפריט
צרו קשר