נון סטופ

נון סטופ

נון סטופ הוא לוח פרסום שמולבש על עמוד תאורה עירוני ובזכות הלוקיישן נחשף לקהל רחב. הניסיון המגוון של טקסימדיה לאורך עשרות שנות פעילות בתחום פרסום החוצות מבטיח מיצוי מלא של הפוטנציאל של מוצר זה, ובנוסף תוכלו לקבל מאיתנו שירותים משלימים יקרי ערך בדרך לקמפיין מוצלח במיוחד.

נון סטופ מתאים לעסקים בכל תחומי הפעילות, בכל גודל (כולל עסקים קטנים שלעתים נרתעים מפרסום חוצות ומפסידים הזדמנויות לצמוח באופן משמעותי) ובכל רחבי הארץ.

היתרונות הבולטים של הנון סטופ

יתרון משמעותי אחד של לוחות הפרסום על עמודי התאורה הוא ההיצע העצום שלהם. בזכות העובדה שישנם אינספור נון סטופים ניתן להשתמש במוצר זה באופן מדויק מאוד – למשל בקרבת העסק עם שלט שמציג אותו באופן מחמיא, מציין את המרחק הקצר ומושך את העוברים ושבים להגיע אליו. דרך נוספת לנצל את הפריסה הרחבה מאוד של לוחות פרסום אלה היא קמפיין "שטיפה" שבמסגרתו העסק שלכם יופיע בבת אחת על כמות גדולה מאוד של נון סטופים ויזכה לחשיפה עצומה תוך זמן קצר.

יתרון שני הוא שגם לאחר שקיעת השמש בכל יום השילוט נראה היטב הודות לעמוד התאורה העירוני שנדלק אוטומטית. סיבה טובה נוספת להשתמש בנון סטופ במסגרת קמפיין פרסום היא החשיפה גם להולכי רגל וגם לנוסעים במכוניות, ועוד קהל רחב שיצפה במסרים שלכם מדי יום, ולפעמים גם כמה פעמים בכל יום, הוא כל מי שגר או עובד באזור שבו מוצב שלט.

מקסימום תמורה להשקעה

בחירה מושכלת של הלוקיישנים שבהם ימוקמו השלטים היא המפתח העיקרי להצלחת הקמפיין – וזו גם נקודת החוזקה העיקרית של טקסימדיה שכבר ביצעה בהצלחה קמפיינים רבים בתחום פרסום החוצות.

דרך נוספת שבה אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו תורמים להצלחה שלכם היא שדרוג המודעות, גם מבחינה טקסטואלית, גם בהיבט הוויזואלי וגם בכל הנוגע לסינרגיה בין שני מרכיבים אלה. כמו כן כולל השירות המוקפד שלנו הדפסה מקצועית של השלטים, תחזוקה שוטפת שלהם ובמידת הצורך גם החלפת שלטים לאורך תקופת הקמפיין – כל מה שנדרש כדי לספק מקסימום תמורה להשקעה.

סגירת תפריט
צרו קשר