מכוון

מכוון

מכוון הוא מוצר בולט שמאפשר פרסום חוצות אפקטיבי במיוחד. תורמים לכך הנוכחות המשמעותית באיי תנועה בצירים מרכזיים שבהם חולפים כלי רכב רבים לאורך כל שעות היממה, הגודל של השילוט (120 ס"מ על 180 ס"מ), העובדה שהמסרים נראים למרחוק גם בשעות החשיכה בזכות גופי התאורה שמהווים חלק בלתי נפרד מהמכוון, ועוד סיבה טובה להשקיע בשיווק דרך מוצר זה היא המיתוג של העסק כמוביל ומשמעותי.

לטקסימדיה ניסיון של עשרות שנים והבנה מעמיקה של צרכי כל לקוח בדרך לפריסה מיטבית של השלטים בכל קמפיין. במידת הצורך תקבלו מאיתנו גם עזרה בעיצוב המודעות ובחידוד המסרים, וכן שירותי הדפסה מקצועיים ותחזוקה מלאה של כל המכוונים לאורך תקופת הפרסום.

מקסימום חשיפה 24/7

הבסיס לפרסום שמתאפיין ביחס עלות-תועלת אופטימלי הוא פריסה מדויקת של השלטים בנקודות הנכונות ביותר בהתאם לאופי העסק ולמקומות שבהם עוברים הלקוחות הפוטנציאליים. אנשי המקצוע של טקסימדיה רשמו הצלחות רבות ובהתאם הם בעלי מיומנות גבוהה בגיבוש האסטרטגיה הטובה ביותר ובבחירה מושכלת של המכוונים שיניבו מקסימום חשיפה.

בבעלותנו מכוונים בצירי התנועה הסואנים ביותר בכל רחבי הארץ. כמו כן יש בטקסימדיה מחלקת רכש מדיה שאמונה על השגת מכוונים חיוניים נוספים במקומות שנמצאו מתאימים לטובת הקמפיין שלכם. היכולת לבחור במדויק ובאופן נקודתי את הלוקיישנים שבהם יוצבו המודעות מאפשרת לכל סוגי העסקים – קטנים וגדולים, מקומיים או ארציים – להגיע אל כל קהל יעד ממוקד, על בסיס כל פילוח שתרצו, וליצור אצלו בדיוק את הרושם המבוקש.

מקסימום רושם בכל קמפיין

בשעות העומס הנהגים נחשפים למסרים שלכם לאורך זמן רב יחסית. כשציר התנועה פנוי, פרק הזמן באופן טבעי מצטמצם אבל גם כך ניתן להבטיח זכירות גבוהה ובהתאם גם אפקטיביות רבה. לשם כך תוכלו להיעזר בניסיון רחב ההיקף של הצוות שלנו כדי לנסח מסרים משכנעים במיוחד. גם את הצד הוויזואלי של כל שלט נשמח לשדרג בהתאם לשפה העיצובית של העסק ולמטרות הקמפיין.

 

סגירת תפריט
צרו קשר