מכוון מפה

מכוון מפה

מכוון מפה הוא שלט חוצות שממוקם בנקודה אסטרטגית –  על המדרכה, בניצב לכביש, עם חשיפה גם להולכי הרגל וגם לנהגים. צד אחד שלו מצביע על הכיוון הנכון למקומות שונים ובצד השני מופיעה פרסומת. לטקסימדיה צוות מיומן מאוד ובעל ניסיון רב שמבטיח את מיצוי הפוטנציאל העצום שיש למכווני מפה. השירות כולל גיבוש אסטרטגיה פרסומית מיטבית, בחירה מדויקת של הלוקיישנים האידיאליים לכל סוג קמפיין בהתאם למטרות שנקבעו, יצירת מודעות משכנעות הן מבחינת התוכן והן בהיבט הוויזואלי, הדפסה מוקפדת של השלטים והצבתם במכווני המפה שנקבעו. כמו כן אנחנו מתחזקים את השלטים כך שייראו במיטבם בכל נקודת זמן ובמידת הצורך מעדכנים גרפיקה על-מנת להשביח את ביצועי הקמפיין.

היתרונות הבולטים של מכווני מפה

גודלו של מכוון מפה הוא 180 ס"מ על 120 ס"מ. ממדים אלה, בתוספת המיקום שמטבעו מייצר חשיפה נרחבת, מבטיחים לכל מפרסם, כולל עסקים קטנים ובינוניים, יחס עלות תועלת גבוה במיוחד. כדאי לזכור שהחשיפה היא גם לנוסעים במכוניות (שבלא מעט מקרים ממתינים לרמזור או תקועים בפקק כך שההתבוננות בשלט ממושכת), גם לאותם אנשים שעובדים או גרים באזור (וצופים במסרים הפרסומיים מדי יום, מספר פעמים ביום, לאורך כל תקופת הקמפיין) וגם להולכי הרגל שעוברים באותו ציר תנועה מרכזי.

הניסיון והמקצועיות של טקסימדיה

לטקסימדיה מכווני מפה בשלל מיקומים אופטימליים בכל רחבי המדינה. כמו כן אנחנו אמונים על רכישת שטחי פרסום דומים גם באזורים שבהם אין לנו מכוון – כך שבכל מקרה תקבלו מאיתנו פריסה מדויקת בהתאם לקהל היעד שאליו אתם מבקשים לפנות.

הידע הנרחב של העובדים שלנו, כולם אנשי מקצוע ותיקים מאוד שעובדים אצלנו שנים רבות, בא לידי ביטוי גם בעיצוב כל מודעה ובניסוחה.

סגירת תפריט
צרו קשר