בילבורד

בילבורד

שלט חוצות מואר הוא לוקיישן מעולה למסרים פרסומיים מגוונים של כל סוגי העסקים – גדולים, בינוניים וגם קטנים, בכל תחומי הפעילות. שלט מסוג זה, שנקרא בז'רגון המקצועי בילבורד, מושך אליו תשומת לב רבה, מעביר ביעילות כל מסר שתרצו להעביר, משדר עוצמה ותורם רבות גם למיתוג העסק שלכם כמוביל ואיכותי. לטקסימדיה ניסיון עשיר מאוד בפרסום על גבי שלטי חוצות וידע רחב היקף שיעזור לכם להפיק מקסימום תועלת מההשקעה החכמה.

פריסה מדויקת במיקומים אסטרטגיים

בבעלותנו שלטי חוצות במקומות רבים בכל רחבי הארץ. הקשרים ארוכי הטווח שלנו עם גורמים אחרים בתחום מאפשרים לנו לפרסם גם על גבי בילבורדים בלוקיישנים נוספים, ובמחיר אטרקטיבי. בהתאם יכולה טקסימדיה לממש את התכנון המפורט לגבי פריסת השלטים כך שהם יזכו לחשיפה מרבית ומסע הפרסום שלכם ירשום הישגים מוצלחים במיוחד.

ליכולות הגבוהות שלנו בתחום השיווק תרומה של ממש לרווחיות שלכם: כל בילבורד זוכה לחשיפה יומיומית רחבה – להולכי רגל, לנוסעים במכוניות ובאוטובוסים, לתושבים ולעובדים באזור – ובנוסף מעצם גודלו השלט מושך אליו תשומת לב. ניסוחים מדויקים ועיצוב שמשלים את הטקסט הופכים את המסרים לזכירים במיוחד ולמשפיעים על קהל היעד שלכם.

עיצוב גרפי של השלט

(מתייחס לכלל שלטי החוצות ולא רק לבילבורד)

עבור העסקים שמגיעים אלינו עם גרפיקה מוכנה לשלט, השירות של טקסימדיה כולל אפיון מדויק של קהל היעד ופריסה אופטימלית של השלטים על סמך הניתוח הנ"ל. כמו כן, אם יש צורך בכך, מציעים אנשי המקצוע המנוסים שלנו רעיונות להפיכת הגרפיקה למרשימה אף יותר ובפרט כזו שמתאימה באופן מושלם למתקני הפרסום.

גם ללא מחלקת שיווק או עבודה מול משרד פרסום חיצוני תוכלו ליהנות מקמפיין אפקטיבי: לטקסימדיה צוות מיומן מאוד גם בכל הנוגע לבחירת המסרים המשכנעים ביותר ועיצוב השלטים בהתאם לצבעים שהעסק מזוהה איתם ולשפה הוויזואלית שהכי מחמיאה לו.

שירותים משלימים

טקסימדיה מציעה פרסום משלים על גבי עמודורים, מכווני מפה, תחנות אוטובוס ועוד. 

סגירת תפריט
צרו קשר