אודותינו

טקסימדיה בעיר. בונים את העתיד.

שילוט חוצות הוא אפיק פרסום משתלם במיוחד עבור קמפייניים מקומיים ומרכיב משמעותי גם בקמפיינים ארציים. נוכחות נכונה היא חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית שיווק בימינו – וטקסימדיה הוא הגוף  שמספק לכם מענה מלא לכל הצרכים שלכם בפרסום החוצות.

טקסימדיה, המותג הבולט בתחום שילוט החוצות עם ניסיון עצום של למעלה מ-20 שנה, בעלות על שטחי פרסום באינספור נקודות אסטרטגיות ברחבי הארץ ומחלקת רכש מדיה מקצועית שמאפשרת הצבת שלטים גם ביעדים נוספים ובתמחור אטרקטיבי.

כל הצרכים שלכם תחת קורת גג אחת

בזכות טקסימדיה תוכלו לקבל במקום אחד את כל מה שאתם צריכים לטובת הקמפיין האפקטיבי ביותר האפשרי: פריסה מדויקת של שלטי חוצות באמצעות מגוון רחב מאוד של מוצרים (עמודורים, מכוונים, בילבורדים, נון סטופים, תחנות אוטובוס – בין אם בנקודות שבבעלותנו ובין אם באלה שמחלקת רכש המדיה המיומנת משיגה עבורכם), עיצוב המודעות, חידוד הטקסטים כך שכל מי שנתקל בהם בדרך יושפע מהם בדיוק כפי שאתם רוצים, תחזוקה מוקפדת של השלטים לאורך הקמפיין, החלפת מודעות במידת הצורך, גיבוש אסטרטגיית שיווק על בסיס מחקרים מקיפים ומעמיקים של השוק ושל קהל היעד שלכם במקומות נוספים שמייצר נוכחות משכנעת ומותג זכיר – ולמעשה פתרון כולל ואפשרות להגיע לכל לקוח פוטנציאלי במקום האופטימלי ועם המסר הנכון ביותר עבורו.

כשאתם מקבלים את כל מה שאתם זקוקים לו בתחום הפרסום תחת קורת גג אחת, במקום לעבוד מול שלל ספקים (ישנם עסקים שמחלקים את הפעילות בין לא פחות מ-7 ספקים!), הרווח שלכם כפול: גם חיסכון בזמן ובטרחה וגם פרסום מתואם להפליא ועל כן אפקטיבי במיוחד.

הסינרגיה שמבטיחה יחס עלות תועלת משתלם במיוחד

הסינרגיה של טקסימדיה על מערך השיווק המקצועי שלה עם העובדים הוותיקים שצברו ידע רחב היקף בתחום הפרסום הינו מושלם. בטקסימדיה תמצאו מומחים מנוסים בערוצים השונים.

הסינרגיה הייחודית מאפשרת לכם ליהנות מפרסום חוצות בכל היקף פריסה נדרש, וכאמור במיקומים הטובים ביותר בכל מקום בישראל שמעצים את האפקטיביות – בדרך ליחס עלות תועלת משתלם במיוחד עבורכם.

סגירת תפריט
צרו קשר